NAGRADNA IGRA!

Vstopili smo v december, najbolj veseli mesec v letu! Danes, 3. decembra, praznujemo Ta Veseli dan kulture, saj se je na današnji dan rodil naš največji slovenski pesnik, France Prešeren.

V teh dneh bi vas radi spomnili, da lahko v Knjižnici Kočevje kupite DARILNI BON v vrednosti 16 €, s katerim lahko svojim najdražjim podarite letno članarino v naši knjižnici. Prav tako pa bodo strastni bralci zagotovo veseli tudi naše bombažne vrečke s privlačnim napisom. 😉

V decembru so se trije dobri možje odločili, da med naše sledilce na družabnih omrežjih podelijo 3 darilca, ki jih lahko poiščete na sliki:

🎀 1 bombažno vrečko Knjižnice Kočevje,

🎀 1 otroški Berijev nahrbtniček Knjižnice Kočevje in

🎀 1 bon Knjižnice Kočevje za letno članarino.

V nagradni igri sodelujete tako, da:

• Delite objavo z zgornjo sliko, ki se nahaja na naši Facebook strani in/ali naši Instagram strani (objavo nastavite kot »javno«, da jo bomo lahko videli tudi mi).
  • Pod objavi zapišite, katerega izmed darilc bi bili vi najbolj veseli.
  • Možnosti si povečate, če v komentarju označite še kakšnega bralca, ki bi se razveselil takšnega darilca.

Vsak izmed treh dobrih mož bo na svoj praznik izžrebal po enega sodelujočega, ki bo prejel njegovo darilce.

V veseli december s Knjižnico Kočevje in dobrimi knjigami!