V soboto, 23. 3. 2024, smo v Knjižnici Kočevje organizirali prvo samostojno predstavitev slikanice Cici in Mici: zgodba o dojenju.

Avtorica in samozaložnica ter naša bibliotekarka Pia Marincelj Bregar je predstavila svojo zgodbo in motive za pisanje zgodb za malčke o dojenju, v pogovor o nastajanju knjige pa je povabila tudi Taro Novak (KEKS Creative Studio), grafično oblikovalko in ilustratorko knjige ter Amando Golob, svetovalko za dojenje in pisko spremne besede v knjigi.

Med ustvarjalkami in obiskovalci se je razvila zanimiva razprava o dojenju, sprejemanju le tega v družbi, njegovih prednostih in izzivih ter pasteh, povezanih z njim.

Iskrena hvala vsem, ki ste bili del tega krasnega dogodka, nabitega z nežno, a hkrati močno žensko energijo, ki vzbuja upanje, da malce po malce skupaj vendarle zmoremo spreminjati svet na bolje.

Več informacijam o slikanici lahko sledite na:
Cici in Mici: zgodbe o dojenju

ciciinmici
www.ciciinmici.si